bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP

Struktura Organizacyjna

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Słupcy: lek. wet. Katarzyna Szelewicz
Zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii: lek. wet. Bartłomiej Szymański

L.p.

Stanowisko

Imię i nazwisko

Zespół ds. bezpieczeństwa żywności, pasz i utylizacji

  1. Inspektor Weterynaryjny  ds. nadzoru nad rolniczym handlem detalicznym

mgr inż. Karolina Czekała

karolina.czekala@piwslupca.pl

nr tel. 694 454 839

  2. Inspektor Weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

mgr inż. Arkadiusz Płotalski

arkadiusz.plotalski@piwslupca.pl

nr tel. 798 437 731

3. Straszy Inspektor Weterynaryjny ds. pasz i utylizacji

mgr inż. Marek Welter

marek.welter@piwslupca.pl

nr tel. 694 454 841

4. Kontroler Weterynaryjny

Joanna Jarońska

joanna.jaronska@piwslupca.pl

Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt

1.

Zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii

lek. wet. Bartłomiej Szymański

bartlomiej.szymanski@piwslupca.pl

nr tel. 694 454 840

2.

Starszy Inspektor Weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

lek. wet. Anna Napierała

anna.napierala@piwslupca.pl

nr tel. 606 775 594

  3. Starszy Inspektor Weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

mgr inż. Ludwika Zywert

ludwika.zywert@piwslupca.pl

nr tel. 798 306 088

  4. Inspektor Weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

mgr inż. Katarzyna Olejniczak

katarzyna.olejniczak@piwslupca.pl

nr tel. 798 177 129

  5. Kontroler Weterynaryjny

Ewa Grajek

ewa.grajek@piwslupca.pl

nr tel. 690 694 788

Zespół ds. finansowo-księgowych

1.

Główny księgowy- kierownik zespołu

mgr Agnieszka Mielcarek

agnieszka.mielcarek@piwslupca.pl

nr tel. 510 909 763

2.

Księgowa

mgr Sylwia Bielak

sylwia.bielak@piwslupca.pl

3. Specjalista ds. finansowych - księgowych

Aneta Busse

aneta.busse@piwslupca.pl

Zespół ds. administracyjnych

piwslupca@wiw.poznan.pl

1.

Straszy referent ds. administracyjnych

mgr Joanna Wojciechowska

2. Referent ds. administracyjnych mgr Mariola Szczepankiewicz
Pozostali pracownicy

1.

Konserwator

Zdzisław Imbiorowicz

2.

Robotnik gospodarczy

Anna Tomczak



Opublikował: Joanna Wojciechowska
Publikacja dnia: 02.04.2024
Podpisał: Joanna Wojciechowska
Dokument z dnia: 31.10.2022
Dokument oglądany razy: 6 524